Jaunumi

Skolā turpinās remonts.

Ieeja skolā no pagalma caur Sporta kompleksu.

Visiem 1., 5. un 10. klašu skolēniem (viņu vecākiem) Rīgas pašvaldības portālā jāpiesakās jaunas skolēna E - kartes saņemšanai. 

Vecāku sapulce 2016./2017. m.g. pirmklasniekiem notika 8. jūnijā 18.00 skolas ēkā Tērbatas ielā 69.

Sapulces laikā vecākiem bija iespēja iesniegt un arī saņemt galīgo apstiprinājumu sava bērna izglītošanai nākamajam gadam, saņemt informāciju par skolēna darba piederumiem, ēdināšanu, skolēna E-karti, iesniedzamajiem medicīnas dokumentiem u.c. jautājumiem.


29. aprīlī norisinājās Rīgas Skolēnu spēles. Strītbolā 6.-7. klašu grupā meitenēm, mūsējās izcīnīja augsto otro vietu! Atzīstami strītbolā startēja arī  skolas zēnu komandas (6.-7. un 10.-12. klašu grupās).

Meiteņu komandā spēlēja:

                                 Signe Skoromko 6.b

                                 Elza Bieriņa 7.c

                                 Katrīna Ozola 5.a


Tautas bumbā zēniem 4.-5. klašu grupā, 42 skolu konkurencē mūsu zēni ieguva 2. vietu. Slavējami cīnījās arī meitenes šajā klašu grupā, kuras ceturtdaļfinālā zaudēja Rīnūžu vidusskolaas komandai.

Zēnu komandā spēlēja:

                                Kristaps Lakševics 5.a

                                Ēriks Kalniņš 4.a

                                Roberts Strautiņš 5.b

                                Kristaps Balmanis 5.b

                                Markuss Straujais 5.b

                                Rolands Grīnšteins 4.a

                                Dāvis Melnis 5.a

                                Markuss Kuzņecovs 3.a

                                Ričards Eihe 3.a


Lepojamies un apsveicam visas skolas komandas, kuras godam aizstāvēja skolas godu un izcīnīja godalgotās vietas!

 

19. aprīlī cīņu par Latvijas spēcīgākās komandas titulu basketbolā turpināja skolas 2004. - 2006. gadā dzimušo zēnu basketbola komanda, kura piedalījās Latvijas Skolēnu 69. spartakiādē kopā ar vēl 6 valsts spēcīgākajām skolu komandām.

Grupu turnīrā mūsu skola uzvarēja Jaunmārupes pamatskolu (37:15) un Bauskas sākumskolu (27:19), tādējādi izcīnot pirmo vietu savā apakšgrupā un uzreiz iekļūstot finālā, kur pretim stājās Rīgas Teikas vidusskola, kurai ceļā uz spartakiādes finālu tika zaudēts Rīgas pilsētas sacensībās. Šoreiz spēlētāji bija noskaņojušies vairāk nekā lieliski un Rīgas Teikas vidusskola tika pieveikta ar rezultātu 18:4, tādējādi mūsu skolas zēni izcīnīja pirmo vietu!

Komandā spēlēja:
                                  Marks Jaunzemis 5.a
                                    Alekss Brūveris 5.a
                                    Dans Galdiņš 5.b
                                    Roberts Strautiņš 5.b
                                    Rolands Grīnšteins 4.a
                                    Juris Vītols 4.a
                                    Markuss Reimanis 4.a
                                    Kristaps Bēliņš 4.a
                                    Kārlis Pastars 4.i


Komandas treneris sporta skolotājs un skolas sporta darba organizators - Jānis Romanovskis

 

 

Sadaļā Sporta koplekss - Sporta pasākumi RNDV ievietota informācija par skolas aerobikas konkursu, kurš notiks 3. maijā.

 

Sadaļā Skolēniem un vecākiem ievietota informācija par lekciju ciklu vecākiem ("Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai") aprīlī.

Iepazīšanās nodarbības nākamā mācību gada pirmklasniekiem notiks 02., 09., 23. un 30. martā no 16.30 līdz 18.30 skolas ēkā Tērbatas ielā 69. Uz nodarbībām līdzi jāņem krāsaini zīmuļi, krītiņi, šķēres (ar noapaļotiem galiem), līme (līmzīmulis), parastais zīmulis un dzēšgumija. Vecākiem pašiem nodarbībās nav jāasistē.

15.02.2016. skolā notika diskusija "Eiropas gada attīstībai - rezultāti un iespējas", kuru vadīja Labas gribas vēstniece "Eiropas gada attīstībai 2015" Agita Hauka. Tika demonstrēta arī S. Semjonova filma "Par labāku pasauli". Ieskats pasākumā - Galerijās.

Jau trešo gadu skolā notiek akcija "Sasildīsim ugunsdzēsējus". Mēs adījām zeķes un aicinājām ugunsdzēsējus ciemos. Šogad glābēji, ciemojoties skolā, sacentās basketbola spēlē ar vidusskolas puišiem. Uzvarēja draudzība - 60:43 mājinieku labā. Ieskaties arī skatā Galerijas.

 

Skatā Galerijas ievietota foto reportāža par Ziemassvētku sagaidīšanu.

 

Informāciju par brīvpusdienām maznodrošinātajiem (tiks piešķirtas no 2016. gada janvāra) meklējiet sadaļā Skolēniem un vecākiem.

 

Sadaļā Skolēniem un vecākiem ievietoti konsultāciju saraksti skolēnu ziemas brīvlaikā.

 

4. decembrī skolas zēnu 4.-5. klašu basketbola komanda  piedalījās Rīgas pilsētas finālsacensībās un izcīnīja 2. vietu.

Grupu turnīrā mūsējie uzvarēja Rīgas Teikas vidusskolu un Rīgas Angļu ģimnāziju. Pusfinālā viegli tikām galā ar O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolu, bet, diemžēl, finālā ar nelielu punktu pārsvaru nācās atzīt jau grupu turnīrā uzvarētās Rīgas Teikas vidusskolas pārākumu.

Ar izcīnīto 2. vietu komanda ieguva tiesības piedalīties visas Latvijas finālturnīrā. Vēlam veiksmi mūsējiem:

*Markam Jaunzemim 5.a
*Aleksam Brūverim
5.a
*Danam Galdiņam 5.b
*Robertam Strautiņam 5.a
*Rolandam Grīnšteinam 4.a
*Jurim Vītolam 4.a
*Markusam Reimanim
4.a
un komandas trenerim Jānim Romanovskim.


Pavasarī skolas absolventu salidojuma laikā tapa pašu absolventu veidota filma par šo pasākumu. Ar autoru laipnu atļauju esam to ievietojuši vietnē YouTube un piedāvājam to noskatīties: Salidojums 2015.

 

Mārtiņdienu tradicionāli atzīmējām ar skolēnu Mārtiņdienas tirdziņiem abās skolas ēkās. Ieskats notikušājā - Galerijā.


Dabaszinību nedēļas laikā 12. klase kā katru gadu devās uz Asinsdonoru centru. Neliels ieskats šajā vizītē atrodams Galerijā.

 

Aicinām apmeklēt:

 

Teicams panākums mūsu absolventu korim "Saulgrieži" - iegūta bronzas medaļa Olomoucas (Čehija) koru sacensībās.

 

29. septembrī skolā viesojās Rīgas mērs Nils Ušakovs un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. Viņi iepazinās ar vasarā veiktajiem remontdarbiem, tikās ar Skolas padomi. Saruna bija ļoti konstruktīva. Remontdarbi šogad turpināsies.

 

21.09. skolā viesojās Latvijas Saeimas deputāts Kārlis Krēsliņš, kurš "ēnoja" matemātikas skolotāju Mairu Tukleri, piedalījās matemātikas stundā 10. klasē, stāstīja skolēniem par savu darbu un diskutēja ar viņiem par aktuāliem politiskajiem jautājumiem. (Foto no K. Krēsliņa krājumiem.)

Vairāk par šo vizīti var atrast deputāta vietnē http://www.kreslins.lv/startpage/lv.


Lasīt vairāk

Centralizēto eksāmenu rezultāti

Publicēti apkopoti centralizēto eksāmenu rezultāti 2015./2016. mācību gadā. Piedāvājam informāciju par RNDV skolēnu rezultātiem, salīdzinot ar valstī sasniegto.

 

Lasīt vairāk